Витратні матеріали

 


 

РІЗОГРАФ

 


​​

Фарба для різографа чорна

 

Фарба RISO - це поліграфічна фарба на основі масляної суспензії з масла сої або рисової соломи, що володіє високою світлостійкістю і забезпечує прекрасну передачу кольору. 

Фарба миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються, є вологостійкими і не вигоряють на сонці.

 

​​Фарба для різографа кольорова

 

Фарба RISO - це поліграфічна фарба на соєвій основі, що володіє високою світлостійкістю і забезпечує прекрасну передачу кольору.
Фарба миттєво закріплюється на папері за рахунок вбирання, завдяки цьому відбитки не деформуються, є вологостійкими і не вигоряють на сонці.
Вибір з 21 стандартного кольору, 50 призначених для користувача відтінків і необмеженої кількості спеціальних кольорів на замовлення дозволяє значно збільшити виразність документів і зробити їх більш яскравими.

​​

​​

Майстер-плівка для різографа кольорова

 

Тришарова майстер-плівка RISO , забезпечує рівномірний перенесення фарби на папір, дозволяючи відтворювати плавні колірні градації, що дає користувачам можливість друкувати чіткі копії фотографій, областей зображень з заливкою і документів, створених олівцем. 
Висока якість майстер-плівки RISO гарантує якісну і професійну друк, а також забезпечують контрастне і чітке зображення в усіх документах. 
При виготовленні майстри, різограф пропалює майстер-плівку із зображенням оригіналу, з якої потім виконується друк. Вартість друку документа знижується з кожним відбитком, що робить ризографи RISO виключно економічним при друку великих тиражів.

 

 

Витратні матеріали для ріографа RISO SF

S-8113E

Фарба Чорна HD

S-6870E

Фарба Чорна Ultra HD

S-8188E

Майстер-плівка А4

S-8131E

Майстер-Плівка А3

S-9182E

Майстер-плівка А2

Витратні матеріали для ріографа RISO CV

S-7220E

Фарба Чорна

S-7041E

Майстер-Плівка А4 

S-7040E

Майстер-плівка B4


 

COMCOLOR

 


 

 

​​Фарба ComColor

 

Для принтерів ComColor розроблені спеціальні фарби на масляній основі, які на відміну від традиційних фарб для струменевих принтерів, мають високу довговічність, світлостійкістю, забезпечують прекрасну передачу кольору і дуже економічно витрачаються. 

Фарба миттєво вбирання, завдяки чому відбитки не деформуються, є вологостійкими і не вигоряють на сонці.

Лінійний друкування блок з набором незалежних сопел для кожної з чотирьох фарб палітри CMYK (ціан, маджента, жовтий, чорний, сірий (для серії GD)) дозволяє друкувати зображення швидко і за один прохід.

Спеціально створений контролер друку, і система "Multi-drop" дозволяє формувати точки восьми ступенів насиченості і гарантує відмінний результат з чіткими градаціями півтонів.

 

Витратні матеріали для принтера ComColor GD

S-7280E

фарба Чорна

S-7281E

фарба Ціан

S-7282E

фарба Маджента

S-7283E

фарба Жовта

S-7284E

фарба Сіра

Витратні матеріали для принтера ComColor FW

S-7250E

фарба Чорна

S-7251E

фарба Ціан

S-7252E

фарба Маджента

S-7253E

фарба Жовта