Інформація RISO

 


 

РІЗОГРАФ

 


Який термін дії гарантії на різографи RISO

Півмільйона копій або 1 рік, в залежності від того, що настане раніше.

​​Чому не рекомендується використовувати неоригінальні витратні матеріали для друку на різографі

Різограф - це високотехнологічний апарат, конструкція якого, а також склад матеріалів і пластиків ідеальним чином відповідає саме оригінальної фарбі фірми RISO, і ніяка сумісна фарба не може витримати цього відповідності з усього комплексу параметрів. 

Ми багато разів зіштовхувалися з проблемами, викликаними використанням сумісних фарб, і в результаті накопиченого досвіду можемо зробити наступні висновки. Сумісна фарба: 

1. Дуже часто викликає поломку друкарського циліндра 

2. Приводить до погіршення якості друку 

3. Зменшує тиражестойкость майстра

4. Зменшує ресурс різографа і друкованого циліндра 

5. Зменшує кількість відбитків, отриманих з одного туби 

6. Часто призводить до некоректної роботи апарату. 

 

Дешевизна сумісних фарб безпосередньо обумовлена ​​їх якістю, навіть якщо постачальники гарантують «високотехнологічний рівень виробництва». В оригінальній фарбі частки мінеральних барвників стандартизовані і мають істотно менший діаметр. Неоднорідність частинок в сумісних фарбах призводить до поступового закупорювання сітки барабана, і, відповідно, до погіршення якості друку, необхідності регулярно промивати барабан, а через деякий час і повністю замінювати друкований циліндр. Працюючи на оригінальній фарбі, ні промивати, ні замінювати циліндр не доведеться протягом усього терміну служби машини, так як основні компоненти фарби і майстри RISO підібрані таким чином, щоб не тільки отримувати максимальну якість друку при найменшій витраті, але і менше зношувати вузли та деталі самого ризографа. В'язкість фарби RISO вище, 

Крім того, всі ризографи мають вбудовану систему інтелектуального управління якістю - RISO iQuality, яка забезпечує максимальну якість друку, автоматично погоджуючи всі системи і блоки з поточними умовами експлуатації машини. Система RISO iQuality налаштовує силу під тиском фарби, тиск притискного вала, перевіряє колір барабана, контролює залишилися витратні матеріали та своєчасно попереджає оператора про їх закінчення, а також дозволяє економити фарбу і мінімізувати витрати паперу. Але сумісні витратні матеріали не підтримують RISO iQuality, позбавляючи користувача можливості використовувати різні режими і настройки ризографа. 

Тому фірма RISO гарантує заявлені споживчі якості різографів (термін служби обладнання, якість друку, собівартість відбитка і т.д.) тільки при використанні оригінальної фарби.

 

​​Який рекомендований щомісячний обсяг друку? Пікові навантаження

Різографи відрізняються підвищеною надійністю, а процес друку не вимагає нагріву, тому вони можуть працювати 24 години на добу без ризику перегріву і виходу з ладу.

​​Який термін придатності фарби і майстер-плівки?

Термін зберігання фарби - 5 років, майстер-плівки - безстроковий, при дотриманні умов зберігання.

 

 

COMCOLOR

 


Який термін дії гарантії на ComColor

Мільйон копій або 1 рік, в залежності від того, що настане раніше.

Який рекомендований щомісячний обсяг друку? Пікові навантаження?

Принтери ComColor відрізняються підвищеною надійністю, і, на відміну від лазерних принтерів, процес друку не вимагає нагріву, тому вони можуть працювати 24 години на добу без ризику перегріву і виходу з ладу. Вони відмінно витримують пікове навантаження протягом декількох діб.

Що буде з друкованими головками, якщо принтер якийсь час не використовувати?

Оскільки фарба ComColor має масляну основу, вона не засихає в дюзах друкованих головок навіть після тривалого простою обладнання.

Чи потрібно прочищати друкуючі головки?

Вручну прочищати головки не вимагається. В налаштуваннях принтера можна встановити, через яку кількість відбитків принтер буде запускати автоматичну прочищення.

Фарба ComColor така ж, як і традиційна фарба для струминного друку?

На відміну від водорозчинної фарби, фарба ComColor виготовляється на основі соєвої олії, завдяки чому вона не змивається водою і не вицвітає під дією сонячних променів.