Переваги RISO

 


 

РІЗОГРАФ

 


Свій перший ризограф Riso Kagaku Corporation вивела на ринок в 1980 році, і з тих пір, відповідаючи на зростаючі потреби користувачів, продовжує удосконалювати випускаються пристрої.

Основне застосування ризографи зараз знаходять там, де необхідно швидко і дешево зробити від 15 відбитків до декількох тисяч монохромних копій - то є коли тираж може бути обтяжливим для звичайного принтера або копіра і недостатньо великим для офсету. Вони ідеально підходять для оперативного друку різних бланків, листівок, брошур, інструкцій, конвертів та листівок, і тому впевнено зайняли свою нішу всюди, де є потреба в тиражуванні - як в державних організаціях, школах, ВУЗах і медичних установах, так і в промисловості, друкарнях, фінансових структурах.

Всі моделі RISO об'єднані ключовими для різографів перевагами:

1. Продуктивність.

Ризограф не вимагає часу на розігрів і готовий до роботи відразу після включення. Швидкість друку в різних моделях варіюється від 60 до 185 копій в хвилину, тобто за 8 годин роботи одна машина може зробити більше 88 тисяч копій. Відсутність процесу нагріву також дозволяє використовувати машину практично 24 години на добу.

2. Економічність.

При друку на різографі значну частину вартості тиражу становлять фіксовані витрати, що йдуть на виготовлення майстра і його первісне фарбування. Тому зі збільшенням тиражу вартість однієї копії буде тільки зменшуватися.

3. Простота роботи.

Працювати на різографі нітрохи не складніше, ніж на копірі, що дозволяє легко і оперативно, не вдаючись до допомоги професіонала-друкаря, надрукувати практично друкарські тиражі листівок, буклетів, прайс-листів і т. Д.

4. Відмінна якість зображення.

Роздільна здатність різографа при скануванні і друку - до 600 точок на дюйм, а досягнення оптимального результату сприяють спеціальні режими обробки зображення.

5. Абсолютна екологічна чистота.

Ризографи абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища. На відміну від лазерних принтерів, вони не виділяють при роботі ніяких шкідливих речовин і не нагріваються, а витратні матеріали виготовлені з натуральних, екологічно чистих продуктів.

Технологія ризографии використовується для створення друкованої продукції, яка застосовується в самих різних областях діяльності:

 Сфери діяльності Що друкують на різографі
Утворення Підручники, методички, керівництва, наукові роботи, матеріали конференцій
Установи, організації Бланки, формуляри, циркулярні листи, конверти, розклади, інструкції
Друкарні, копіювальні центри Регіональні газети, малотиражки, книги, брошури, буклети, постери, календарі, рекламні матеріали
Промисловість Технічні паспорти, інструкції по використанню, супровідна документація, гарантійні талони
Медицина Медичні карти, бланки рецептів, анотації до ліків, опису курсів лікування
Уряд Укази, постанови, матеріали засідань, проекти законів, методичні укази, документація
Фінансові структури Бюлетені, котирувальні листи, платіжні відомості, бланки для ощадкас, звітні документи
Громадські та політичні організації Матеріали для передвиборчих кампаній, листівки, опитувальні листи, матеріали для розсилки
Релігія Проповіді, звернення до пастви, духовна література, брошури

 

COMCOLOR

 


1. Найвища продуктивність у світі (до 160 повнокольорових сторінок за хвилину).
Riso СomColor GD 9630/9631 - найшвидші принтери в своєму класі. Вони можуть надрукувати 1000 повнокольорових однобічних копій приблизно за 6 хвилин - в середньому, в 5 разів швидше, ніж звичайний офісний принтер.
2. Дуже низька собівартість відбитка.
Фарба кожного з чотирьох кольорів (ціан, маджента, жовтий, чорний і сірий) поставляється в картриджах по одному літру. За міжнародним стандартом ISO / IEC 24712, одного літра чорної фарби при стандартній щільності друку в чотири краплі вистачає на 91 200 відбитків, а літра кольорової фарби на 140 000 відбитків.
3. Висока надійність і низькі сервісні витрати
Принтери ComColor сконструйовані для великих друкованих навантажень і розраховані на тривале використання. Перевірена довговічність принтерів гарантує не один мільйон відбитків (максимальний обсяг друку - 1 мільйон копій в місяць), а завдяки тому, що в процесі друку не використовується нагрів, принтери легко справляються з будь-якими піковими навантаженнями і не мають обмежень по тривалості безперервного використання. Устаткування невибагливо в роботі і не вимагає частої заміни запчастин, що дозволяє мінімізувати час простою і уникати перебоїв з печаткою.
4. Екологічна чистота і низьке енергоспоживання
У порівнянні з іншими продуктивними машинами, технологія принтерів ComColor являє собою екологічно чистий вид друку. Принтери не нагріваються, не забруднюють робоче приміщення і навколишнє середовище озоном або іншими шкідливими речовинами, мають натуральний склад фарби і відповідають стандартам програми Energy Star.
Крім того, нові моделі стали споживати ще менше енергії, ніж їх попередники. Наприклад, споживання енергії під час друку складе всього 0,15 Вт-ч на сторінку.