-
Головна > RISO
RISO
Японська фірма RISO Kagaku Corporation, яку в даний час очолює гн Акіро Хаяма, була заснована в Токіо його батьком в 1946 році. Спочатку це був невеликий друкарський салон, який згодом став займатися виробництвом фарб для друку, а потім і друкованих машин. Наукові та технологічні дослідження і розробки привели до створення в 1980 році нової на той момент технології друку, що отримала назву ризография, і друкованих апаратів - різографів, які зараз добре відомі і заслужено популярні в більш ніж 150 країнах світу.
Фірма перетворилася на світову корпорацію RISO Kagaku Corporation з головним офісом в Токіо, який займається науковими дослідженнями, вдосконаленням технології, розробкою нового обладнання, виробництвом друкарських машин і витратних матеріалів, бізнес-плануванням. Фірма має п'ять фабрик з виробництва різографів, принтерів, майстер-плівки і фарби. Три з них знаходяться в Японії, а дві - в Китаї.
Відкриття офісу RISO Eurasia в Москві стало знаменною подією для компанії. Крім різних регіональних керівників європейських, японських і навіть африканських підрозділів в Москву приїхав гн Ясухіро Такахаші, який 30 років тому взяв безпосередню участь в розробці першого в світі ризографа.
Торгова і маркетингова активність фірми охоплює весь світ, який, згідно з політикою компанії, поділений на чотири основні території: Північна і Південна Америка; Китай; Азія і Океанія (за винятком Китаю) і найбільша - Європа, Близький Схід і Африка. Росія і країни СНД входять саме в цю останню територію.
На кожній території діє кілька компаній, що займаються торгівлею та маркетингом: в Америці - чотири, в Китаї - дві, в Азії та Океанії - чотири, в Європі, на Близькому Сході і в Африці - сім. Сьомий з них і стала нова компанія RISO Eurasia.
Незважаючи на кризу, фірма RISO розвивається, збільшує торговий оборот і покращує свої фінансові показники. У минулий фінансовий рік консолідований торговий оборот фірми RISO склав 603 млн євро, дохід - приблизно 16 млн євро.
Близько 63% продажів припадає на внутрішній японський ринок, приблизно 18% загального обороту забезпечує територія Європи, Близького Сходу і Африки. Фінансові показники першої половини поточного року суттєво зросли в порівнянні з минулим роком, що вселяє впевненість у високих річних результатах. В даний час фірма RISO має дві продуктові лінії - це ризографи і повнокольорові струменеві принтери. Довгі роки компанія виробляла тільки ризографи, будучи безперечним світовим лідером і у виробництві апаратів, і в удосконаленні технології високошвидкісної цифрової трафаретного друку. Залежно від регіону частка фірми RISO в продажу цифрових дуплікаторів становить від 65 до 72%.
Практично всі важливі і значущі кроки в розвитку технології ризографии зробила саме фірма RISO - це створення першого ризографа AP7200, розробка першого ризографа А3-формату RC6300, розробка комп'ютерного інтерфейсу, збільшення роздільної здатності апаратів, створення двухкрасочной ризографа (V8000 і MZ770), який до сих пір не має аналогів в світі, і, нарешті, розробка самого продуктивного дупликатора RZ970, який друкує зі швидкістю 180 стор. А3 / хв. У цьому році на російський ринок виходять вдосконалені моделі цих апаратів - двофарбний MZ1070 і найшвидший в світі RZ1070.
Протягом багатьох років паралельно з випуском нових серій різографов йшла розробка повнокольорових струменевих принтерів, які мали б схожі на ризографи споживчі властивості, тобто високу продуктивність, низьку собівартість відбитка, високу надійність і екологічну чистоту. В середині 2000-х років RISO Kagaku Corp. зробила революцію на ринку повнокольорового цифрового друку, випустивши струменевий принтер RISO HC5000, який відразу ж став рекордсменом за швидкістю кольорового друку - 105 стор. / хв - і низьку собівартість однієї кольорового відбитку. Досить швидко на зміну НС5000 прийшов принтер НС5500 з ще більш вражаючою швидкістю - 120 кольорових відбитків в хвилину.
У 2009 році відбувся дебют цілої серії нових високошвидкісних струменевих принтерів RISO ComColor, Нова серія, як і попередня, націлена на ринок високопродуктивної і дешевої повноколірного друку. Лінійка ComColor 3010/3050/7010/7050/9050 представлена п'ятьма принтерами, які відрізняються форматом і швидкістю друку, а також об'ємом завантаженого паперу. Серед них, як зазвичай, рекордсмен за швидкістю кольорового друку - принтер ComColor 9050, що забезпечує продуктивність до 150 кольорових копій в хвилину!
У Росії представництво RISO існує з 1992 року. Продажі досі здійснювалися через розвинену дилерську мережу (на даний момент це близько 150 доларів). За 18 років було продано більше 30 тис. Пристроїв. При цьому частка продуктів RISO на ринку цифрових дуплікаторів, за оцінкою самої компанії RISO, становить близько 70%, що істотно вище, ніж у багатьох інших країнах. У різних регіонах техніка RISO продається по-різному: у Франції величезний попит на струменеві принтери RISO, в Росії - на традиційні ризографи, тому компанія планує просувати своє обладнання на різних ринках, враховуючи їх особливості. Наприклад, серію ComColor компанія RISO Eurasia планує просувати засобами прямого маркетингу в Москві і Московській області. Це обумовлено не бажанням відмовитися від дилерської моделі продажів, а метою вивчити як попит на обладнання, так і можливі варіанти укладання договорів, по одному з яких, наприклад, оплачуються тільки зроблені за допомогою апаратів RISO копії. У свою чергу, присутні на відкритті компанії RISO Eurasia дилери поділилися своїм досвідом продажів і висловили надію, що відкриття RISO Eurasia допоможе поліпшити логістику, знизити вартість обладнання, а також більш оперативно вирішувати всі виникаючі питання.
Статистичні дані свідчать, що криза для компанії практично закінчився. Обсяг продажів устаткування в I кварталі 2010 року зріс, порівняно з аналогічним періодом 2009 року, більш ніж на 44%, фарби - на 21%, а майстер-плівки - на 14%. Згідно з прогнозом пана Мусатова, в подальшому буде відбуватися зниження собівартості друку, тому обсяг продажів принтерів серії ComColor на російському ринку буде збільшуватися швидше, ніж продаж традиційних різографів. Ця тенденція вже спостерігається в деяких європейських країнах.
В ході пресконференції багато питань було поставлено про показаної на виставці IPEX-2010 моделі різографа формату А2. Точних термінів запуску в серію цього апарата не було названо, оскільки поки проводиться вивчення попиту на нього.
Завданням компанії RISO Eurasia буде розробка стратегії продажів, планування виробництва, розробка маркетингових стратегій, вивчення попиту та особливостей ринків для кожної з країн, що входять в зону її відповідальності. Але в першу чергу керівництво RISO Eurasia вважає важливим зберегти існуючий зростання продажів устаткування і підняти сервісне обслуговування на ще більш високий рівень.
Церемонія відкриття RISO Eurasia закінчилася відкриттям RISO-центру в Університеті друку, ректор якого А.М. Циганенко прийняв делегацію з RISO Kagaku Corporation. Компанія передала МДУП для навчально-наукових цілей свої новітні апарати - двофарбний різограф MZ970 і повнокольоровий принтер ComColor7050.
Різограф RISO MF 9350
Різограф RISO SF 9390
Різограф RISO SF 9350 EII
Різограф RISO SF 5350 EII
Різограф RISO SF 5330 EII
Різограф RISO SF 5050 EII
Різограф RISO SF 5230 EII
Різограф RISO SF 5030 EII
- +38 (044) 223-50-73
- +38 (050) 440-03-30
- +38 (050) 440-03-30
- Email: omp.zxx@gmail.com