Фарба чорна S-6970UA (1000мл)

Модель: SF-600HD
Наявність: На складі
Роздрібна ціна від За домовленістю
Кілк: + -
 

Фарба чорна S-6970UA (1000мл)

Оригінальна фарба для різографа RISO SF HD F type.

Фарба RISO S-6970UA використовується в ризографах RISO класу HD і здатна виробляти відбитки в дозволі при друку 600х600 dpi.

Розроблено компанією РИЗО для дуплікаторів RISO SF 9390 / SF 9490

 

Фарба SFHD використовується в ризографах класу HD а так-же здатна працювати в парі з HD майстер плівкою RISO SF 9390 для відтворення зображення 600 dpi.

Тільки з цієї оригінальної фарбою, різограф даної серії буде дійсно видавати максимально якісне зображення. Дана тип фарби розроблений і запущений в серію в 2014 році. У виробництво фарби вкладені всі існуючі за багаторічний досвід компанії Різо напрацювання, а процес виробництва заснована на самих передових технологіях.

Для отримання максимальної якості використовуються режими обробки зображення ризографа:

                   Портрет Групове фото Малюнок олівцем

Фарба SF HD дозволяє виконувати дуже високоточні промальовування, штрихування дрібних ліній і виводити текст дрібних шрифтів. Фарба для різографа Riso HD - новий рівень чорнила для різографів, вбирання чорнила відбувається дуже швидко і взаємодіє з шаром додаткової фільтрації - який знаходиться над основним шаром майстра, через який, вже після фарба і переноситься на паперовий лист. Дані чорнило для різографів дозволяють виводити тонкі градієнти, промальовувати зетененние зображення, що дозволяє отримувати на різографі високоякісні відбитки фотографи і документів з високою точністю і якістю копії.


Так-же фарба S-6930UA працює на нових ризографах RISO SF9350 / SF9450 / SF9250.


Фарба для різографа SF HD може бути використана, як:

Оригінальна фарба (чорнило / туба) для різографа: SF 9390 / SF9490